Przedsiębiorco, odbierz darmowy terminal płatniczy!

Sprzedawcy, którzy wprowadzili w swoich placówkach terminale płatnicze, mogą liczyć na większą liczbę klientów i wyższe zarobki. Konsumenci przyznają bowiem, że częściej wydają pieniądze w lokalach i sklepach, w których można płacić bez gotówki, a część z nich przyznaje, że jest gotowa wydać większe kwoty w miejscu, gdzie może płacić kartą. To jasny komunikat dla przedsiębiorców.

Właściciele punktów usługowych, takich jak warsztaty samochodowe, warsztaty stolarskie, tzw. warzywniaki na targach, bazarkach, a także gabinety lekarskie, dentystyczne i salony fryzjersko-kosmetyczne często – z obawy przed ponoszeniem kosztów – nie oferują swoim klientom możliwości płatności bezgotówkowych. Tymczasem okazuje się, że wprowadzenie terminali może odbyć się całkowicie bez opłat, gdyż… można je otrzymać za darmo. Jak to działa?

Darmowe terminale płatnicze – jak je uzyskać?

Program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorca może uzyskać do trzech darmowych terminali płatniczych (dzięki jednemu z partnerów - eService), powstał z inicjatywy wiodących na polskim rynku wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych przy udziale Związku Banków Polskich, a także sektora publicznego i związany jest z deklaracją przedstawicieli rządu polskiego dotyczącą upowszechnienia akceptacji płatności bezgotówkowych.

Udział w programie jest bezpłatny, a jego ideą jest wsparcie przedsiębiorców, którzy do tej pory, w ciągu ostatnich 12 miesięcy, nie zapewniali w swoich placówkach możliwości płatności bezgotówkowych, a także ułatwienie im dostępu do terminali płatniczych.

Przedsiębiorca, który chce się przyłączyć do Polski Bezgotówkowej, powinien wejść na stronę BezGotowki.pl, następnie wybrać darmowy terminal płatniczy dostosowany do potrzeb swojej firmy, wypełnić zgłoszenie, po czym przejść weryfikację i oczekiwać na kuriera z dostawą. Więcej informacji na temat programu dostępnych jest na stronie bez gotówki https://bezgotowki.pl/.

Standardowy terminal akceptuje płatności dokonywane zarówno telefonem komórkowym, jak i kartami płatniczymi. Akceptuje m.in. karty Mastercard, Visa, Diners, UPI i płatności BLIKiem. Dostępny jest w wersji stacjonarnej i przenośnej.

Terminal dostępny jest za darmo na 12 miesięcy. Jego właściciel przez 12 miesięcy nie ponosi także kosztów za transakcje. Po 12 miesiącach opłata wynosi od 39 zł za miesiąc.

Polska Bezgotówkowa to nie przyszłość, ale teraźniejszość. Konsumenci oczekują większej dostępności transakcji bezgotówkowych, na której skorzystać mogą przede wszystkim przedsiębiorcy.

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również