6 czasopism, które warto prenumerować

Polski rynek jest pełen interesujących pism, które pozwalają poszerzyć horyzonty ich czytelnikom oraz dbać o swoje hobby. Niezależnie od tego czym się pasjonujemy, znajdziemy w kioskach lekturę odpowiednią dla siebie. Chociażby osobom zainteresowanym biznesem można polecić prenumeratę Forbesa, natomiast dla pasjonatów gier komputerowych idealne będzie Cd-Action. Te i więcej przykładów w poniższym zestawieniu. Oto 6 czasopism, które warto regularnie kupować.

1.Cd-Action

To wrocławskie pismo to prawdziwa skarbnica wiedzy, jeżeli chodzi o elektroniczną rozrywkę. Wiele lat na rynku i ugruntowana pozycja w temacie tak zmiennym jak gry wideo - to mówi samo za siebie. Znajdziemy tam świeże wiadomości, ekskluzywne materiały z targów, ale przede wszystkim mnóstwo opiniotwórczych treści - chociażby recenzji najnowszych tytułów. Jakby tego było mało do pisma zawsze dodawane są gry, które pozwalają czytelnikom poszerzyć swoją kolekcję. Pozycja obowiązkowa dla pasjonatów gier komputerowych!

2.Forbes

Jeżeli żywo interesujesz się biznesem oraz rynkami finansowymi to powinieneś zdecydować się na prenumeratę Forbesa. Pismo jest kierowane dla osób dynamicznych, których pragnieniem jest ciągły rozwój i wspinanie się po kolejnych szczeblach swojej kariery. To źródło wiedzy o wszystkich istotnych trendach gospodarczych. Znajdziemy również w nim tłumaczenie oraz opinie na temat aktualnych procesów kształtujących naszą rzeczywistość. Zdecydowanie warto pamiętać o tym miesięczniku.

3.Przekrój

Niezwykle istotne dla polskiej kultury pismo, na którego łamach publikowali chociażby Jan Brzechwa czy Leopold Staff. Główną wartością tej gazety jest spora dawka kultury najwyższych lotów: opowiadań, ilustracji, wierszy czy nawet komiksów. Gazeta idealna dla osób poszukujących społeczno-kulturalnego czasopisma, w którego tekstach w sposób inteligentny oraz błyskotliwy komentowana jest rzeczywistość.

4.Cosmopolitan

Czasopismo, które ma swoje edycje w ponad 50 krajach na całym świecie. Źródła tej niesamowitej popularności należy szukać głównie w tematach jakie podejmuje. Jest to pismo kierowane głównie dla kobiet, jednak w jego treści próżno szukać jakichkolwiek tematów tabu. NIejednokrotnie poruszano w nim trudne tematy dla kobiet. Z czasem stało się ono jednym z atrybutów pewnej siebie, dążącej do sukcesu kobiety. Nie dowiemy się może z niego o najnowszych wynikach giełdy, jak w przypadku prenumeraty Forbes, ale otrzymamy podpowiedzi jak cieszyć się z życia i ze swoich sukcesów.

5.Logo

Gdy Cosmopolitan jest pismem dla kobiet sukcesu, jego odpowiednikiem dla mężczyzn będzie Logo. Pismo łączące w sobie treści lifestylowe z shoppingowymi. Na jego stronach znajdziemy informacje w jaki sposób zachować odpowiednią formę, które produkty są teraz w  modzie i w co warto się ubierać. Każda osoba prenumerująca Logo dowie się także, co warto jeść, aby czuć się zdrowo oraz tak też wyglądać.  

6.Fokus

Tematy lifestylowe Cię nie interesują, więc nie prenumerujesz Loga lub Cosmopolitanu? Finanse Cię nudzą, więc prenumerata Forbesa jest Ci niepotrzebna? Fokus jest pismem o odmiennej charakterystyce, ten magazyn popularno-naukowy to prawdziwa skarbnica wiedzy. Jeżeli interesuje Cię tematyka ogólnonaukowa na pewno nie przejdziesz obok niego obojętnie. Czasopismo zawiera w sobie wiele treści, która pozwoli Ci poszerzyć horyzonty. Natomiast ciekawostki w nim zawarte pomogą zabłysnąć wiedzą w towarzystwie. Świetne pismo dla osób, które chcą wiedzieć więcej.

Każdy znajdzie pismo dla siebie

Tak jak zostało wspomniane we wstępie, czasopism w Polsce jest mnóstwo, a ich tematyka jest bardzo szeroka. Pokazały to przykłady z powyższego zestawienia - chciałbyś wiedzieć więcej o finansach? Najlepiej zainteresować się prenumeratą Forbesa. Lubisz przeczytać dobre opowiadanie? Zainteresuj się Przekrojem. Zawsze można znaleźć pismo dla siebie, trzeba jedynie trochę poszukać. Mamy nadzieję, że tymi kilkoma przykładami dobrze to zobrazowaliśmy.

 

Po więcej pism, które warto prenumerować zapraszamy na: prenumerata.ruch.com.pl


Materiał zewnętrzny
 

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również