Jak znaleźć magazyn dla swojej firmy? Zaufaj profesjonalistom

Jeśli szukasz odpowiednich dla swojej firmy magazynów do wynajęcia, musisz wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników. Cena, powierzchnia, lokalizacja, możliwość negocjacji i renegocjacji umowy czy bezpieczeństwo transakcji - wszystko to ma ogromne znaczenie i może zaważyć na sukcesie lub porażce przedsięwzięcia. A co jeśli popełnisz błąd? Żeby tego uniknąć, znajdź profesjonalnego doradcę, który znajdzie dla Ciebie magazyn Twoich marzeń, jednocześnie niwelując ryzyko.

Pozwól sobie doradzić

W każdej branży kluczem do sukcesu jest wiedza na temat rynku. Możesz być specjalistą od e-commerce albo produkować świetnej jakości materiały budowlane, które z sukcesem potrafisz sprzedać. Jeśli jednak poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu, najlepiej jest zaufać ekspertom od nieruchomości. Na rynku obecnych jest wiele firm, które nie tylko znajdą odpowiedni dla Ciebie magazyn do wynajęcia, ale też pomogą w procesie zawierania umowy. Taką firmę znajdziesz na stronie www.warehouses.pl

Reprezentacja klienta

Najlepszy doradca to taki, który reprezentuje najemcę na każdym etapie transakcji, a także przed jej zawarciem. Zakres usług powinien więc obejmować przede wszystkim: opracowanie najlepszego rozwiązania względem kosztów i realizacji, wyszukiwanie magazynów zgodnych z wymaganiami klienta, negocjacje możliwie najbardziej korzystnych warunków najmu, doradztwo podczas ustalania warunków i zawierania umowy najmu oraz renegocjacje umów, dzięki którym doradca może dla swojego klienta wywalczyć duże oszczędności.

Magazyny szyte na miarę

Może się też zdarzyć, że Twój biznes potrzebuje przestrzeni o bardzo konkretnych parametrach, które ciężko znaleźć w ofercie magazynów do wynajęcia. Warto wtedy sprawdzić, czy doradca, do którego się zwracasz, prowadzi projekty typu BTS (ang. Built-to-Suit, czyli „szyte na miarę”). Jeśli tak – strzał w dziesiątkę! Projekt BTS zagwarantuje, że magazyn w 100 proc. spełni wszystkie Twoje wymagania, a do tego możesz być pewny dobrej ceny najmu, nie wspominając o pomocy przy adaptacji przestrzeni do potrzeb produkcji czy asyście w procesie aranżacji wnętrza, dzięki czemu unikniesz wielu pułapek.

Postaw na pewniaka

Pośrednicy nieruchomości  na rynku powierzchni przemysłowych i magazynowych dwoją się i troją, by pozyskać klienta, proponując coraz większy zakres usług.  Jeśli przejrzałeś już wiele ofert i wciąż nie wiesz, jaką firmę doradczą wybrać, sprawdź ich udziały w rynku. Zazwyczaj ci najwięksi są najwięksi z jakiegoś powodu.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również