Naprawa iPhone w serwisie Apple - popularne usługi. Dlaczego warto to zrobić?

Naprawa iPhone w profesjonalnym serwisie Apple to najlepsze na co można się zdecydować. Posiadacze nowoczesnych i funkcjonalnych telefonów komórkowych mogą w ten sposób wydłużyć ich żywotność i postarać się o zastosowanie oryginalnych części zamiennych. Naprawą zajmą się doskonale wyszkoleni fachowcy, dzięki którym prace serwisowe zostaną zakończone w ustalonym wcześniej terminie i zadowolą najbardziej wymagających właścicieli.

Wymiana baterii - kiedy się opłaca?

Jedną z popularniejszych usług w serwisie Apple jest kompleksowa wymiana baterii. To szczególnie przydatne, gdy poziom naładowania baterii w iPhone spada w gwałtownym tempie, a użytkownicy nie są w stanie samodzielnie wyeliminować zaistniałego problemu. Niesprawna bateria może być źródłem wielu problemów, np. w trakcie wyjazdów służbowych czy też na dalekich wycieczkach turystycznych (np. w górach). Może dochodzić do tego, że telefon zacznie się samoczynnie wyłączać i odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie.

Wymianę baterii warto przeprowadzić minimum raz na 2-3 lata i oczywiście powinni za to odpowiadać doświadczeni fachowcy. Jeśli stan techniczny baterii nie jest zbyt satysfakcjonujący można to robić częściej. Najczęstsze przyczyny to:

  • niższa głośność głośnika,
  • powolne uruchamianie się ulubionych aplikacji,
  • szybkie rozładowanie telefonu po naładowaniu,
  • niska płynność przewijania.

Serwis Apple zajmie się takimi naprawami od ręki, a jeśli jest taka konieczność użytkownicy zawsze mogą się zdecydować na naprawę wysyłkową. Oszczędza się w ten sposób sporo wolnego czasu.

Wymiana szybki - w jakiej sytuacji jest zalecana?

Drugą z popularniejszych usług w fachowo działających serwisach Apple jest wymiana szybki. W cenie usługi zawarto nie tylko wymianę szybki, ale też demontaż i montaż urządzenia. Całość opiera się na wymianie uszkodzonej warstwy szkła, a zajmują się tym wyspecjalizowani technicy. Dzięki temu wyświetlacz nie straci na swoich podstawowych właściwościach, a korzystanie z telefonu komórkowego nie będzie w żadnym stopniu zaburzone.

Szybka powinna być wymieniona m.in. po upadku telefonu z wysokości. Zdecydowanie najchętniej wybieraną metodą serwisową jest skorzystanie z kleju typu OCA. Kluczowe jest to, aby szybka była wymieniana przez profesjonalistę, ponieważ samodzielne działania mogą doprowadzić do znacznie poważniejszych szkód. Wymiana zbitej szybki w iPhone nie powinna potrwać dłużej niż kilka godzin (chyba, że dany serwis ma spore obłożenie i na naprawę urządzenia trzeba będzie poczekać kilka dni).

​Artykuł partnera

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również