Systemy bezprzewodowe audio przenośne i stacjonarne - połączenie funkcjonalności i najwyższej jakości dźwięku

Muzyka to jedna z dziedzin sztuki, która w życiu człowieka obecna jest od niepamiętnych czasów. Od zawsze stanowi ona dla nas coś więcej niż tylko sposób na organizację struktur dźwiękowych, a jej słuchanie jest przede wszystkim doświadczeniem dostarczającym niepowtarzalnych wrażeń estetycznych, które rewelacyjnie wpływają na ludzką psychikę i stymulują układ nerwowy, wprawiając słuchacza w różnorodne nastroje. Branża muzyczna, ze względu na ogromne znaczenie muzyki w życiu człowieka, należy do jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin. Każdego roku na rynku muzycznym pojawiają się coraz to nowsze urządzenia projektowane na zapotrzebowania najbardziej wymagających wirtuozów, których design charakteryzuje się tak samo wysoką jakością, jak ich specyfikacja techniczna. Od dwudziestu lat swojej działalności na rynku muzycznym tą ideą kieruje się także Nautilus - salon sprzętów audio, które spełniają marzenia o najwyższej jakości dźwięku.

Zero kabli i rewelacyjna jakość dźwięku? Tylko dzięki systemom bezprzewodowym audio przenośnym  i stacjonarnym!

Proces kompletowania wysokiej jakości sprzętu grającego to zazwyczaj długotrwałe zajęcie wymagające skrupulatnej analizy specyfikacji technicznej poszczególnych elementów i wybierania najlepiej współpracujących ze sobą rozwiązań. Aby usprawnić ten żmudny proces, marka Nautilus wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, projektując stacjonarne sprzęty pełniące jednocześnie potrójną funkcję: głośników, procesora i wzmacniacza - a to wszystko bez konieczności używania kabli! Oprócz bezprzewodowości, kolejną zaletą tych produktów jest ich niewielki rozmiar oraz uniwersalny design, dzięki któremu zestaw doskonale wpasuje się w styl każdego wnętrza.

Bezprzewodowość także na wyjeździe

Nautilus w ofercie swojego salonu posiada także mniejsze, przenośne urządzenia - doskonałe do użytku w domu, jak i w podróży. Modele o niewielkich rozmiarach charakteryzują się naturalnym brzmieniem oraz intuicyjną obsługą kontrolowaną również z poziomu specjalnie zaprojektowanej aplikacji. Co wyróżnia wszystkie modele przenośne to funkcja automatycznego ustawiania parametrów w zależności od typu słuchanej muzyki, hałasu panującego w pomieszczeniu, a także pozycji głośnika! Trochę większe, lecz wciąż przenośne urządzenia, charakteryzują się jeszcze pełniejszym dźwiękiem i wyposażone są w pilota oraz akumulator umożliwiający ich nieustanną pracę aż do 8 godzin. Warto dodać, że przenośne głośniki wyróżnia ciekawa i żywa kolorystyka, która niewątpliwie umili każdą podróż.

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również