Nietypowe sporty w Warszawie - najlepsze miejsca

Sport dla niektórych jest sposobem na życie, inni traktują go jako przyjemną i zdrową rekreację. Są również tacy, który chcą łączyć aktywność fizyczną z oryginalną zabawą. Ludzka kreatywność nie zna granic dlatego, powstaje coraz więcej nietypowych dyscyplin, które mają entuzjastów na całym świecie.

Turystyka sportowa – najpierw zarezerwuj nocleg

Wynajem mieszkań, pokoi czy apartamentów najlepiej zaplanować dużo wcześniej przed planowanym przyjazdem. Fani oryginalnych sportów znajdą w stolicy wiele miejsc, w których mogą trenować wybraną formę aktywności. Warto zdecydować się na nocleg w centrum. Po dniu pełnym sportowych wrażeń można wybrać się na relaksujący spacer po Starówce czy Łazienkach Królewskich. Stąd również jest łatwy dostęp do dalszych lokalizacji, ponieważ centrum jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Bumper balls i piłka nożna, czyli Bubble Football lub LoopBball

Gracze umieszczeni w środku dużych, dmuchanych, przezroczystych kul, które założone są na połowę ich ciał (od czubka głowy do połowy ud) rozgrywają mecz piłki nożnej. W jego trakcie mogą bez obaw o kontuzje zderzać się ze sobą. Wywracanie się i beztroskie obijanie o siebie jest wpisane w tę dyscyplinę. Nawet zawodnicy Barcelony uprzyjemniają sobie w ten sposób treningi. Bubble football to doskonała okazja do spędzenia czasu aktywnie i oryginalnie, można tego spróbować przy ul. Płockiej 30 w Centrum Gier w Warszawie.

Park trampolin

Skakanie na batucie przynosi niesamowita frajdę bez względu na wiek. W miejscu, w którym trampolin jest kilkadziesiąt i dodatkowo przestrzeń zabezpieczona jest miękkimi materacami i basenami z piankowymi amortyzatorami można się zrelaksować, spędzić znakomicie czas i przy okazji spalić mnóstwo kalorii. Park trampolin w Warszawie w następujących lokalizacjach: Wał Miedzeszyński 646 oraz Domaniewska 37A.

Archery games

Gry plenerowe, które odbywają się w na Fortach Bema w Parku Młociny albo w Lesie Bielańskim, to z pewnością atrakcje dla osób kochających dobrą zabawę połączoną z intensywną aktywnością fizyczną. Strzelanie do siebie z łuku wyposażonego w strzały, których groty są bezpieczne - piankowe to alternatywa dla bardziej bolesnego paintballa. Cały czas powstają nowe warianty tej gry i nowe zasady zabawy. Stałą zasada jest to, że strzały nigdy się nie kończą i jedynym ograniczeniem nie jest brak „amunicji”, a czas, który zwykle wynosi 70 minut.

Aby umówić się na grę, należy się skontaktować mailowo, używając adresu podanego na stronie: http://archerygames.pl

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również