Depilacja laserowa w salonie kosmetyczny w Krakowie

Depilacja laserowa w sprawdzonym miejscu może okazać się wybawieniem szczególnie dla kobiet posiadających grube, mocne włosy, które po codziennym goleniu maszynką błyskawicznie odrastają tworząc na skórze nieestetyczne, szorstkie kropeczki. Wobec takich efektów najlepiej więc zdecydować się na depilację laserową - daje ona najtrwalszy i najbardziej estetyczny oraz najbardziej trwały efekt.

Salon kosmetyczny Kraków - Sekrety Piękna

Krakowski salon Sekrety Piękna posiada w swojej ofercie kilka propozycji depilacji ciała, dzięki czemu każda klientka może wybrać coś, co najbardziej jej odpowiada. Wykwalifikowany personel będzie w stanie doradzić i wspomóc podczas wyboru i późniejszej pielęgnacji ciała. Wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt poradzi sobie z grubymi, ciemnymi włosami, które po 3-4 zabiegach znikną praktycznie całkowicie. Jasne włoski są mało podatne na taką depilację i będzie potrzebne zdecydowanie więcej zabiegów z zastrzeżeniem, że mogą one nigdy nie przynieść zadowalających efektów tak, jak przypadku włosów ciemnych gdzie efekt jest zdecydowanie szybszy, trwalszy i większy. Medycyna estetyczna Kraków oferowana przez wspomniany salon urody oferuje jedynie zabiegi bezpieczne, do których należy oczywiście depilacja laserem. Oczywiście do takiego zabiegu należy się odpowiednio przygotować.

Jak przygotować się do zabiegu Lightsheer Duet

Przede wszystkim nie należy cztery tygodnie przed zabiegiem wyrywać włosów, żeby miały szansę osiągnąć odpowiednią długość. Na trzy tygodnie przed zabiegiem zaprzestaje się opalania, a na dwa tygodnie przed nie wolno już stosować kremu z retinolem i witaminą C ani preparatów fotouczulających, jak popularny nagietek lub dziurawiec. Na tydzień przed depilacją: - nie stosować kremów do depilacji - nie smarować się kremami samoopalającymi - nie przyjmować suplementów fotouczulających - nie stosować peelingów Na dzień przed depilacją zgolić włosy przy pomocy golarki ręcznej i nie stosować po tym zabiegu żadnych kosmetyków.

Dla kogo zabieg depilacji laserowej jest nieodpowiedni?

Zabiegowi depilacji laserowej nie mogą poddać się kobiety w ciąży i osoby, które przez ostatnie dwa tygodnie przed zabiegiem stosowały leki fotouczulające. Nie warto poddawać się zabiegowi, jeśli posiada się jasne włosy. Pod żadnym pozorem z tego rodzaju depilacji nie może skorzystać osoba z opryszczką, bielactwem, łuszczycą lub posiadająca jakikolwiek rodzaj nowotworu. Niestety możliwość zabiegu wyklucza również jakikolwiek stan zapalny oraz wszelkie terapie retinoidami.

Artykuł zewnętrzny

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również