Jaki makijaż zrobić na imprezę?

Klub nocny to niesamowite miejsce. Można tu znaleźć się w najbardziej niespodziewanej rzeczywistości. Jednakże, aby do niego wejść, trzeba pokonać kontrolę twarzy. Jak to zrobić według wszystkich zasad, powiedziała dyżurna wizażystka Catherine Ponomareva, która zawsze bierze udział w imprezach tematycznych. Zaprosiła swoją korespondentkę Tatianę Potapovą do "Dachu Świata" (najbardziej zabawnego i modnego miejsca w Moskwie), gdzie makijażyści M.A.C. robili makijaż w stylu chińskim.

Sprawdź kosmetyki w auchan gazetka

Klub jest jedynym miejscem oprócz cyrku, gdzie cekiny są naprawdę odpowiednie.

Jeśli chodzi o makijaż imprezowy, granice są rozszerzone aż do granic wyobraźni" - mówi Ekaterina. - najpierw musisz dobrze przygotować "płótno". Twój koloryt skóry musi być idealny. Więc dobrze nawilżaj twarz, a następnie nałóż podkład, korektor, róż korygujący... I upewnij się, że przyniesiesz matowe chusteczki lub proszek. W klubach jest wielu fotografów, wszystko to natychmiast pojawia się w Internecie, a naszym celem jest rozświetlenie się na zdjęciach, nie dosłownie, ale w przenośnie. Przy okazji, o blasku. Klub jest jedynym miejscem innym niż cyrk, gdzie makijaż z brokatem jest naprawdę odpowiedni. Nie krępuj się i dodawaj je do powiek, ust, paznokci... Najbardziej niezawodny sposób na ich uchwycenie to Fix + spray utrwalający. Produkt ten doskonale łączy również cały makijaż. Jeśli zastosujesz go na każdym etapie aplikacji makijażu (po nałożeniu kremu, podkładu itp.), nawet najbardziej skomplikowany makijaż przetrwa do rana.

Jeśli impreza jest tematyczna, może być konieczne, aby przejść na nieoczekiwane kolory - jak czarny na ustach lub szkarłat na powiekach. Ale to nie oznacza, że musisz kupić produkt, którego nie potrzebujesz ani razu w normalnym życiu. Czarna kredka do oczu doskonale poradzi sobie również z ustami, jeśli zostanie nałożona grubą warstwą na bazę Prep + Prime Lip (zapobiegnie wysychaniu i penetracji pigmentu w skórze). Ważne jest, aby mieć wyraźny kontur, dobrze zacienioną ołówek za pomocą pędzelka i upewnić się, że usta nie mają podkładu - może on dać niebieski odcień. To jest jeszcze łatwiejsze dla oczu. Rozpuść odrobinę pomadki na zewnętrznej stronie dłoni (rozpływa się ona z ciepłem ciała) i nałóż ją na powieki pędzelkiem. Najważniejsze jest, aby wcześniej sprawdzić go i siebie pod kątem alergii. Absolutnie genialna rzecz - sztuczne rzęsy. Dzięki nim obraz staje się od razu ciekawszy i bardziej wyrazisty. Ale musisz się nauczyć, jak ich używać. Po pierwsze, wyjmij je z opakowania poprawnie: delikatnie, trzymając środek. Jeśli odkleisz rzęsę, biorąc ją za krawędź, na pewno zostanie zdeformowana i nigdy nie będzie "przyklejona" idealnie. Masz to? Teraz należy owinąć ją wokół opuszka palca i pozostawić na kilka minut, aby taśma przybrała kształt powieki. Spróbuj na rzęsach! Jeśli są zbyt duże, można je przeciąć, ale tylko od zewnętrznej krawędzi. Jeśli wszystko się uda, możesz zacząć klejenie! I uśmiechnij się!

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również