Miłosne wyznanie – pierścionki z diamentami

Ikona kobiecości Marylin Monroe zwykła powtarzać, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Jej słowa szybko stały się znane i powszechnie powtarzane, zaś ulubiona biżuteria najpiękniejszej aktorki w historii kina zyskała szerokie grono wielbicielek. Diament jest bardzo rzadkim minerałem, co przekłada się na jego wysoką cenę, zaś nazwa pochodzi z języka starogreckiego (adamas) i znaczy tyle, co ‘niezniszczalny, niepokonany’. Diament to najbardziej twarda substancja występująca w świecie przyrody – właśnie dlatego ten przepiękny minerał w postaci lśniącego oczka w pierścionku uchodzi za symbol najsilniejszych i najpiękniejszych uczuć miłości, której nic i nikt nie jest w stanie zniszczyć.

Świadectwo najpiękniejszych uczuć

Nie da się ukryć, że pierścionki z diamentami towarzyszą przeważnie wielkim chwilom w życiu uczuciowym – zaręczynom, ślubom, pierwszym wyznaniom miłości, rocznicom ślubu i najpiękniejszym świętom w ciągu roku. To wyjątkowy i przepiękny sposób na wyrażenie uczuć i pokazanie, jak ważna jest dla kogoś obdarowywana osoba, jak bliska jest sercu. Chwila podkreślona prezentem w postaci diamentowej biżuterii na zawsze pozostanie w pamięci zakochanych, narzeczonych i małżonków, na trwałe zapisze się w ich wspomnieniach i stanie się niezniszczalnym świadectwem uczucia, które ich połączyło.

Subtelne oczko czy atrakcyjny motyw?

Jak wybrać idealny pierścionek dla ukochanej? Warto wziąć pod uwagę styl, jaki na co dzień preferuje Twoja wybranka. Jeśli jest drobna, kobieca, szczupła i niewysoka, zdecyduj się na prosty, elegancki model z jednym oczkiem. Delikatne kobiety uwielbiają subtelne pierścionki, które pięknie wyglądają na dłoni, a zarazem nie rzucają się nadmiernie w oczy i pasują do każdej stylizacji na co dzień i od święta. Jeśli chcesz uszczęśliwić wysoką panią o wyrazistych proporcjach, pomyśl o nieco większym oczku lub diamentowym motywie – kwiatku, serduszku, obrączce wysadzanej diamencikami. Taka biżuteria w naturalny sposób podkreśli jej piękno i fenomenalnie podniesie jej pewność siebie. Kobiety, które preferują elegancki styl, z pewnością docenią modele z jednym diamentem, a panie, które na co dzień wybierają dziewczęce ubrania i noszą je z nonszalancją, zachwycą się wzorem w kształcie serca.

Co wybrać – złoto czy srebro?

Wybrać złoto czy srebro? To również zależy od osobistych preferencji ukochanej. Srebro pięknie komponuje się z diamentem, ponieważ reprezentują podobny odcień, zaś złoto delikatnie kontrastuje z oczkiem, ale tym samym przykuwa wzrok i wygląda równie wspaniale. Tak więc jeden i drugi wybór będzie dobry! Pamiętaj jedynie o tym, że biżuterię warto komponować w spójny sposób – jeśli obdarowywana kobieta nosi już inne pierścionki, bransoletki czy łańcuszki, zwróć uwagę, jaki rodzaj kruszcu wybiera. Do złotych dodatków w oczywisty sposób pasuje złoty pierścionek z oczkiem, zaś do srebrnych – srebrny. Ta prosta zasada gwarantuje zadowolenie i zachwyt w oczach ukochanej.

 

Materiał zewnętrzny, fot. allezloto.pl

Redakcja

structum.com.pl

Zobacz również