Szmaragdowe zaręczyny - wyrafinowany prezent dla ukochanej osoby

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, szmaragdy sprawią, że właścicielka zakocha się w sobie. Ale mogą też sprawić, że odbiorca pokocha osobę, która je podarowała. Komplet biżuterii ze szmaragdami to świetny wybór, jeśli chcesz mieć biżuterię, która podkreśli Twoją urodę i Twój charakter.

Szmaragd - intensywna zieleń

O wyjątkowości tego kamienia decyduje intensywnie zielona barwa szmaragdu. Ta odmiana berylu może mieć lekkie lub niebiesko-zielone nasycenie, które przypomina odcień i kolor trawy. Może też występować w ciemnych odcieniach zieleni. Ważne jest, aby przy wyborze biżuterii zwrócić uwagę na głęboką barwę szmaragdów. Kolor kamieni jest ważny, ponieważ nie tylko wyróżnia pierścionek, kolczyki czy naszyjnik, ale również wpływa na wartość minerału. Kolorowe kamienie szlachetne, takie jak szmaragdy, cenione są za czystość, ale także za kolor. Kolor jest ważnym czynnikiem przy określaniu ich wartości - każdy minerał jest klasyfikowany indywidualnie. Najcenniejsze szmaragdy to te najrzadsze, które mają wysoką przejrzystość (tzn. ich zieleń wydaje się przezroczysta i ma niewiele inkluzji. O naturalnym pochodzeniu kamienia świadczy obecność inkluzji.

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem - splendor czy minimalizm?

Wiele osób uważa, że pierścionek zaręczynowy powinien być z diamentem. Jest to nieprawda. Ważne jest, aby zrozumieć preferencje ukochanej osoby.

Dowiedz się, czy zieleń szmaragdu jest tym, co przyciąga przyszłą pannę młodą. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy nie jest ona tradycjonalistką i nie chce klasycznego prezentu z diamentami. Szklisty blask szmaragdów i ich kolor są uderzające. W rzeczywistości wartość przezroczystych kamieni często przewyższa wartość diamentów. Naturalne szmaragdy są rzadkimi i szlachetnymi kamieniami (nie są produkowane syntetycznie).

Zarówno ustawienia białego jak i żółtego złota sprawiają, że Szmaragdy są piękne. Można je również łączyć z innymi kamieniami tworząc piękne kombinacje, dlatego często można je znaleźć w znanych wyrobach jubilerskich lub klejnotach królewskich. Doskonale nadają się do łączenia z diamentami.

Możesz wybrać pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, jeśli Twoja przyszła panna młoda nie lubi barokowego przepychu. Pierścionki, które są misternie inkrustowane lub wykonane z połączenia kamieni nie są dla każdego. Biżuteria ta jest noszona na co dzień jako symbol miłości i zaręczyn. Powinna pasować do każdej stylizacji. Sprawdź pierścionki zaręczynowe z szmaragdem na siudek.com.pl/pierscionek-ze-szmaragdem/b_wgjm

Wiele osób wybiera minimalizm, ponieważ jest on łatwy i stylowy. Subtelnym i ponadczasowym wyborem jest umieszczenie w koronie pierścionka pojedynczego kamienia, np. szmaragdu.

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Wyrafinowany prezent dla niego lub dla niej

Możesz znaleźć pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, kolczyki lub naszyjnik, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, a szmaragdy są świetnym wyborem. Szlif schodkowy służy do nadawania kolorowym kamieniom szlachetnym odpowiedniego kształtu, który podkreśla ich blask. Szmaragdy mają swój własny szlif, zwany szmaragdowym. Nadaje im to charakterystyczny kształt. 

Lustrzany efekt połysku szlifowanych Szmaragdów w kwadratowych lub prostokątnych kształtach tworzy niepowtarzalny wygląd w koronie pierścionka. Tworzą też efektowny wisiorek lub kolczyki. Mogą być również wykorzystywane do ozdabiania biżuterii dla kobiet. Szmaragd możesz podarować mężowi, jeśli szukasz prezentu na rocznicę lub urodziny. Na 55 urodziny możesz mu podarować sygnet lub spinki do koszuli z kamieniami w kolorze głębokiej zieleni. Szmaragdy kojarzone są z siłą i szczęściem zarówno w biznesie, jak i w życiu uczuciowym. Salon Jubilerski Siudek oferuje spersonalizowane zamówienia. Można wybrać szlif, oprawę w srebrze lub złocie oraz grawerunek. Szmaragdy mogą być ustawione w odpowiednich oprawach, aby przekazać więcej niż jakakolwiek inna biżuteria.

Dla silnej kobiety użyj szmaragdów

Jeśli szukasz szmaragdów, aby dodać do swojej kolekcji biżuterii, ale straciłeś umysł podczas przeglądania naszej biżuterii, możemy pomóc ci znaleźć odpowiednią osobę. Ze względu na swój intensywny kolor, szmaragdy mogą być kojarzone z siłą, pewnością siebie i sukcesem.

Duży szmaragd zawieszony na szyi w medalionie to świetny wybór zarówno do stroju biznesowego jak i wieczorowego. Możesz połączyć szmaragdy i diamenty, aby stworzyć biżuterię, która jest błyszcząca na imprezę lub reprezentacyjne wydarzenia. Szmaragdy to eleganckie i wyrafinowane kamienie. Świetnie wyglądają w połączeniu z białym lub żółtym metalem, ale ich wyjątkowa, niezwykła barwa jest również podkreślona, gdy tworzą "szmaragdowy sznur" w naszyjniku lub bransoletce.

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również