Laptop poleasingowy - idealne rozwiązanie dla Ciebie
Laptop jest obecnie znacznie popularniejszym rozwiązaniem niż komputer stacjonarny. Wynika to przede wszystkim z jego niewielkich rozmiarów i mobilności. Jest użyteczny dla każdego, kto pragnie zabierać komputer ze sobą - czy to do pracy, na uczelnię, czy po prostu na wakacje. Sprawdza się też u wielu osób, które prowadzą biuro w domu, gdyż dzięki niemu mogą siedzieć na kanapie czy na tarasie, a nie tylko przy biurku.
Czego możemy oczekiwać od nowego komputera osobistego?
Bez wątpienia wymiana na nowszy model urządzenia elektronicznego, takiego jak komputer osobisty, pociąga za sobą przemyślenia odnośnie jego zalet. Każdy oczekuje, iż będzie lepszy od poprzedniego, ale jakimi parametrami dokładnie może się wyróżniać?
Najważniejsza cecha każdego komputera to jego wydajność i szybkość. Nikt z nas nie lubi czekać, aż strona internetowa się załaduje, a dane zostaną przetworzone. Najgorszy możliwy scenariusz to taki, w którym przy dużej ich ilości komputer zawiesza się i zamiast płynnie je opracować, pokazuje „ekran błędu”. Niemożność ukończenia pracy i wielokrotne powtarzanie tej samej czynności to prawdziwa zmora każdego, komu przyszło kiedyś pracować na zbyt słabym sprzęcie.
Nie chcąc powtórnie przechodzić przez tak nieprzyjemne doświadczenia, możemy oczekiwać od laptopa, że będzie miał dużą moc obliczeniową wynikającą z wydajnych i nowoczesnych podzespołów, które się w nim znalazły. Odpowiadać będą za to przede wszystkim procesor oraz pamięć wewnętrzna.
Aby uzyskać odpowiednią wydajność pracy, warto w tym przypadku zainwestować w model Dell Precision 7710, dostępny w zakładce “notebooki poleasingowe” na stronie Cebit.pl. Odznacza się on czterordzeniowym procesorem Intel Core i7 szóstej generacji, którego maksymalne taktowanie to 3,6 GHz. Jego wyposażenie w interfejs SATA III pozwala na wykorzystanie między innymi takiej technologii, jak porty USB 3.0. Dell Precision 7710 posiada także pamięć nowego typu DDR4 o pojemności 32 GB. Dzięki takim parametrom, a także szybkiemu dyskowi SSD o pojemności 512GB, pozwoli on na wykonanie każdego zadania w przeciągu krótkiej chwili.
Dlaczego warto wybrać laptop poleasingowy?
Decydując się na zakup nowego komputera, należy liczyć się z tym, iż jego cena będzie adekwatna do możliwości, jakie daje. Warto jednak zwrócić uwagę na notebooki poleasingowe, takie jak proponowany Dell Precision, gdyż stosunek ich jakości do ceny jest wyjątkowo korzystny.
Ze względu na to, że sprzęt poleasingowy zazwyczaj pochodzi z zastosowań biznesowych, posiada także zaletę w postaci dużego ekranu, często o matowej matrycy. Dzięki temu nie odbija ona światła i pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach. Duży ekran, wysoka rozdzielczość HD+ oraz szeroki kąt (np 178/178) to kolejne zalety komputerów poleasingowych. Dzięki temu nawet patrząc z boku czy z odległości bez problemu można będzie obejrzeć na ekranie wszystkie szczegóły.
Sprzęt poleasingowy warto wybrać także ze względu na dodatkowe atuty, takie jak często pojawiające się zabezpieczenia biometryczne. W laptopach poleasingowych czytnik linii papilarnych to niemal standard, a wiele nowszych modeli oferuje skaner siatkówki oka czy rozpoznawanie twarzy. Dzięki temu dane przechowywane na komputerze są dobrze zabezpieczone.
Ze względu na to, iż przez krótki czas były już wykorzystywane, laptopy poleasingowe mają niższe ceny niż te, które można dostać na rynku pierwotnym. Odznaczają się przy tym dobrym stanem i niedługim stażem pracy, gdyż z reguły służyły jedynie do zadań biznesowych, a ich wymiana na nowsze modele nastąpiła po wyjątkowo krótkim czasie. Dzięki temu wciąż mogą uchodzić za sprzęt najnowszej generacji i bez wątpienia posłużą przez wiele lat.
Artykuł sponsorowany
Zobacz również
-
8 listopada 2019
Jakie są urządzenia chłodnicze w chłodnictwie...
8 listopada 2019Samsung T9, czyli dyski zewnętrzne stworzone do pracy...
8 listopada 2019Dysk M.2 – co to za nośnik i czym się kierować...
8 listopada 2019Gaśnice śniegowe: skuteczne urządzenie gaśnicze do...
Popularne
-
21sty
-
2mar
-
11mar
-
8sie
Komentarze (0)