Nie tylko piłka, czyli co Polacy obstawiają u bukmacherów?

 

Zakłady bukmacherskie interesują coraz większą liczbę naszych rodaków Jeszcze do niedawna, główną dyscypliną oferowaną i wybieraną przez graczy, była piłka nożna. Dziś, coraz chętniej obstawiamy wyniki różnych innych dyscyplin sportowych,. Zobacz jakie sporty cieszą się największą popularnością na rynku bukmacherskim i poznaj najnowsze trendy w typowaniu wyników wydarzeń sportowych.

Co oprócz piłki obstawiają gracze? 

Równolegle z systematycznym poszerzaniem oferty poszczególnych bukmacherów, wzrasta zainteresowanie typowaniem wyników w innych niż piłka nożna dyscyplinach. Jeszcze do niedawna mecze hokeja, siatkówki czy piłki ręcznej cieszyły się największą popularnością, głównie wtedy, gdy sezon piłkarski miał przerwę w rozgrywkach – głównie latem i zimą. Sprzyjały temu terminy rozgrywania poszczególnych wydarzeń takich jak mistrzostwa świata czy Europy w siatkówce, piłce ręcznej, mityngi lekkoatletyczne czy oczywiście igrzyska olimpijskie. Trudno jednak nie zauważyć, że poszczególne dyscypliny sportu coraz częściej obstawiane są również w sezonie rozgrywek piłkarskich, a sprzyja temu coraz lepsza baza wiedzy oraz ilość statystyk dostępnych w internecie. Poszczególne dyscypliny sportu, zarówno te najbardziej popularne, jak tenis czy formuła 1, jak i te uznawane za niszowe (hokej na trawie, krykiet, snooker) zyskują oraz większe rzesze fanów, co ma swoje odzwierciedlenie w poziomie wiedzy i znajomości poszczególnych statystyk. To z kolei przekłada się na wzrost zainteresowania ofertą bukmacherską w tych dyscyplinach. Zasada jest prosta – im więcej wiemy o danym sporcie, tym bardziej chcemy spróbować swoich sił w typowaniu jego wyników. Sprzyjają temu również liczne porady ekspertów, typy, którymi gracze wymieniają się na forach internetowych i inne źródła informacji o tym, co warto obstawiać.

E-sport przyszłością bukmacherki?

Na osobny akapit zasługuje e-sport, który jeszcze do niedawna w ogóle nie występował w ofertach zakładów bukmacherskich. Obecnie, e-sportowe zakłady oferują nam niemal wszyscy liczący się bukmacherzy naziemni oraz online. Poszczególne turnieje lub pojedyncze mecze, w których udział biorą drużyny e-sportowe, przyciągają coraz większą widownię w internecie, a kibice tych rozgrywek coraz chętniej typują wyniki takich wydarzeń. Czy można zatem powiedzieć, że jesteśmy świadkami globalnej rewolucji na scenie bukmacherskiej i e-sport zdetronizuje piłkę nożną, jeśli chodzi o popularność zakładów bukmacherskich? Do tego droga z pewnością jeszcze bardzo daleka. E-sport w zakładach bukmacherskich – zobacz aktualną ofertę i wygrywaj!

 

Materiał partnera zewnętrznego

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również