Meble kosmetyczne - funkcjonalne i efektowne wyposażenie salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych

Umeblowanie powinno dopasowane zostać do charakteru, stylu i przeznaczenia danego wnętrza, dlatego aranżując lub remontując salon fryzjerski najlepiej wybrać meble kosmetyczne. Takie elementy wyposażenia są nie tylko funkcjonalne, ale także nienagannie się prezentują, dopełniają wystrój oraz pozwalają zachować ład i porządek w pomieszczeniu.    

W obecnych czasach, panująca na rynku konkurencja sprawia, że liczą się nie tylko umiejętności fryzjera, a klient decyzję o skorzystaniu z usług salonu podejmuje często na podstawie pierwszego wrażenia. Ważna jest więc panująca w środku harmonia, odprężająca i służąca relaksacji atmosfera czy stylowy wystrój, będący prawdziwą wizytówką zakładu fryzjerskiego. 

Funkcje mebli kosmetycznych

Meble kosmetyczne to profesjonalne wyposażenie salonów fryzjerskich, dlatego powinny być użyteczne, oferować dostatecznie dużo miejsca do przechowywania, a także stanowić ozdobą wnętrza. To właśnie w nich fryzjerzy trzymają niezbędne do pracy szczotki, nożyczki, urządzenia do stylizacji włosów czy specjalistyczne kosmetyki. Umeblowanie tego typu służy jednak nie tylko stylistom fryzur, ale i ich klientom. Stylowe sofy czy fotele o wygodnym, miękkim wypełnieniu umilą czas oczekiwania na usługę, a dopasowana do całego wystroju recepcja powita gości salonu, zapraszając do wejścia.      

Będące jednym z najważniejszych punktów zakładu fotele fryzjerskie oraz konsolety to stanowiska pracy fryzjera i miejsca, w których klient spędza najwięcej czasu. Wobec tego muszą być komfortowe, odznaczać się wysoką jakością i trwałością. Krzesła powinny posiadać podłokietniki, podnóżek, jak również regulację wysokości. Wyprofilowane myjnie z możliwością zmiany położenia zagłówka sprzyjają odprężeniu. Obecnie na rynku znaleźć można nawet modele z funkcją masażu. Wybierając elementy wyposażenia do salonu fryzjerskiego należy więc stawiać na sprawdzone rozwiązania. Dobrym wyborem są meble kosmetyczne AYALA, które łącząc w sobie nowoczesny design, wytrzymałość oraz funkcjonalność spełnią oczekiwania zarówno fryzjerów, jak i ich klientów.     

meble kosmetyczne

Wyjątkowy salon fryzjerski

Jako, że wystrój salonów fryzjerskich musi zachęcać klientów do skorzystania z usług, budować w środku przyjemną atmosferę oraz czynić dane miejsce wyjątkowym należy starannie dobrać do siebie wszystkiego jego elementy. Skórzane meble kosmetyczne z pikowaniem i efektownymi ozdobami dopełnią salony utrzymane w estetyce glamour, a proste, zachwycające perfekcyjnym wykończeniem oraz odznaczające się wysoką jakością wpasują się w nowoczesne, eleganckie czy minimalistyczne wnętrza.   

Zakłady rodem z PRL-u, w których panuje aranżacyjny chaos i tzw. miszmasz uchodzą aktualnie w zapomnienie. Konsumenci, będąc obecnie coraz bardziej wymagającymi i świadomymi raczej nie skorzystają z usług takiego miejsca. Nowoczesny salon kojarzy się z luksusem i wzbudza w klientach poczucie, że trafili w fachowe ręce. Meble kosmetyczne AYALA dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i stylach, dając możliwość stworzenia niebanalnej, oryginalnej aranżacji. Urządzając wnętrze salonu warto więc wybrać wyposażenie wysokiej jakości, które zachowa nienaganną prezencję przez lata. 

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również