Odległości o jakich trzeba pamiętać w kuchni

Meble kuchenne na wymiar to jedna z najlepszych, dostępnych opcji w obecnych czasach. Taka, która chętnie jest wykorzystywana przez inwestorów. Chyba śmiało można powiedzieć, że praktycznie każda osoba jest w stanie na to sobie pozwolić. W szczególności, że wielu wykonawców wprost zadaje pytanie odnośnie do tego, jakie fundusze na ten cel może inwestor przeznaczyć. Nie o pieniądzach będzie jednak mowa, a o odległościach, jakie w kuchni zawsze muszą zostać zachowane.

Wymiary w kuchni

Tak, kuchnie mają różną powierzchnię. Począwszy od tych maksymalnie mikroskopijnych aneksów kuchennych, po te większe pomieszczenia, gdzie ze spokojem można pozwolić sobie na meble na wymiar, jakie zostają ustawione w kształt litery G. Warto jednak zadbać o zachowanie pewnych odległości, bez względu na to, z jaką dokładnie powierzchnią ma się do czynienia:

  • górne szafki - powinny mieć wysokość od 40 do 100 cm. Ich głębokość powinna oscylować w granicach 30 cm. Wyjątkiem mogą być szafki narożne, których wymiary to 60 x 60 cm. Uwaga! Jeżeli ktoś nie chce, nie musi decydować się na wstawienie górnych szafek do kuchni.
  • dolne szafki - wysokość powinna zostać dopasowana względem użytkowników, aby Ci mogli przy nich zachować prawidłową postawę. Średnia wysokość szafek dolnych to ok. 85 cm. Szerokość - 30 do 50 cm. Szafki narożne mogą mieć szerokość nawet dochodzącą do 90 cm. Głębokość oscyluje w granicach od 50 do 65 cm.

Meble kuchenne na wymiar zawsze powinny zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Idealne meble dla każdego

Teraz istnieje możliwość zamówienia takich zestawów kuchennych, jakie faktycznie spełniać będą bardzo restrykcyjne normy stawiane przez użytkowników. Wystarczy bowiem wejść na https://www.fabrykamebli.pl/, gdzie istnieje możliwość złożenia zamówienia, co też żadnej osobie nie będzie sprawiać żadnych problemów. Zarówno, jeżeli chodzi o całe komplety mebli kuchennych, jak również pojedyncze sztuki. Dzięki tej stronie można również zamówić meble do innych pomieszczeń w domu.

Artykuł partnera

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również