Poznaj zalety systemu RCP w Twojej firmie

Rozwój technologiczny oferuje zbyt wiele ułatwień, by korzystać z tradycyjnych, żmudnych rozwiązań. Jednakże wielu właścicieli firm stale i uparcie obstaje przy swoim, uważając, że “znane jest lepsze niż nieznane”. Tymczasem, gdyby spróbowali aplikacji do zarządzania czasem pracy InEwi, szybko zmieniliby zdanie. Dlaczego? O tym poniżej.

Ta aplikacja to same korzyści, więc kto raz spróbuje, nie będzie chciał wrócić do tego, co było wcześniej. Po co, jeśli można szybko i bezproblemowo poradzić sobie z wyliczeniem czasu pracy dla każdego pracownika.

Szybkie usprawnienie działań

Zamiast długo, bez końca zbierać dane, które później trzeba będzie rozliczyć, lepiej polegać na tym nowoczesnym, sprawdzonym, intuicyjnym narzędziu. Cały proces ewidencji wykonujemy online, bez zasypywania się dokumentami, które bardzo szybko tworzą bałagan na biurku. Dzięki temu dosłownie w ułamku sekundy usprawnimy działania kadrowe w swojej firmie, co przełoży się pozytywnie na inne dziedziny, które także wymagają uwagi.

Pełna automatyzacja

Automatyzacja procesów ewidencji czasu pracy sprawi, że firma będzie płacić za rzeczywiście wykonaną pracę, dzięki czemu uzyska większe oszczędności, które będzie można przeznaczyć na jej rozwój. Dzięki aplikacji łatwo wykryć nierzetelnych pracowników, można więc szybko, na bieżąco sprawdzić wszelkie nieobecności, spóźnienia czy przerwy. Ta pełna automatyzacja sprawi, że nie tylko bez problemu sprawdzimy konkretnego pracownika, ale też zaoszczędzimy na zadaniach, jakie były do tej pory realizowane (ręczne tworzenie list, wypisywanie na kartach godzin wejść i wyjść itd.).

A dodatkowo nie trzeba inwestować w nowy, drogi sprzęt, jak tradycyjny rejestrator kosztujący minimum 1000 PLN. Do zainstalowania aplikacji InEwi wystarcza zwykłe urządzenie z systemem Android lub iOs.

Korzyści dla pracowników

Pracownicy uzyskują błyskawiczny dostęp do najważniejszych informacji - danych, raportów, które dokładnie, bez błędów i nieścisłości, pokażą, jak przedstawia się sprawa godzin pracy, nadgodzin, spóźnień, przerw. Tą drogą uzyskają też powiadomienie o przyznanym urlopie, czy zaplanowanym grafiku pracy.

Łatwy kontakt

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że na początku mogą pojawić się problemy, by wszystko zrozumieć lub poprawnie skonfigurować system. Nikogo z tym nie zostawimy, gdyż nasi konsultanci są do dyspozycji, więc w razie kłopotów - poprzez e-mail, telefon czy czat - rozwieją Państwa wszelkie wątpliwości.

Zalety systemu RCP są bardzo duże, a w szczególności właściwie minimalizują, które pojawiały się podczas tradycyjnego rozliczania czasu pracy. Warto więc unowocześnić swoją firmę, dając swoim pracownikom i sobie to pożyteczne narzędzie.

 

Materiał zewnętrzny

 

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również