Banery reklamowe - przedstawiamy 3 najpopularniejsze rodzaje!

Banery reklamowe to bardzo popularna forma promocji produktów oraz usług wybierana przez przedsiębiorców. Spośród innych typów reklamy zewnętrznej wyróżniają się przystępną ceną, atrakcyjnym wyglądem oraz szerokim zakresem możliwości monterskich. Aktualnie drukarnie oferują różnorodne formy, co sprawia, że każdy klient znajdzie model odpowiadający jego indywidualnym wymaganiom.

Jakie banery reklamowe wybrać? – najpopularniejsze rodzaje 

Do krótszych ekspozycji reklamy polecamy banery ekonomiczne drukowane na maszynach solwentowanych oraz ploterach eko-solwentowych. Pierwsze z nich mają zazwyczaj do 320 cm szerokości, natomiast drugie (eko-solwentowe Mutoh) do 160 cm szerokości. Warto zastanowić się również nad standardowymi banerami reklamowymi, banerami odblaskowymi (do zastosowania nie tylko na zewnątrz, ale również w użytku wewnętrznym) oraz banerami Premium przeznaczonymi dla najbardziej wymagających klientów. Można je znaleźć między innymi na stronie drukarnia-wojewoda.pl.

Standardowe banery reklamowe

Banery reklamowe w standardowej formie są opracowywane na specjalnym materiale o gabarytach 510 gramów – firmy wykańczają je zgrzanymi krawędziami oczkowanymi, średnio co 50 cm, dzięki czemu będziesz mógł w ponadprzeciętny sposób przedstawić swoją wyjątkową ofertę potencjalnym konsumentom. 

Banery odblaskowe

Banery odblaskowe sprawdzają się do promocji nie tylko na zewnątrz, ale również jako reklama wewnątrz budynków. Rewelacyjnie eksponują treść nocą, odbijając światła. Można je porównać do znaków drogowych, które są bardzo trwałe i widoczne. 

Banery reklamowe Premium

Banery reklamowe Premium to doskonała propozycja dla wymagających klientów, którzy chcą efektownie zaprezentować najwyższej jakości produkty lub usługi. Jest to bardzo trwałe rozwiązanie oparte na wytrzymałej konstrukcji w przystępnej cenie. Warto również wspomnieć, iż zostały one opracowane na grubej plandece powlekanej, odpornej na m.in.:

  • wiatry,
  • promienie UV,
  • zmienne warunki atmosferyczne.

Długotrwała ekspozycja w trudnych warunkach jest możliwa dzięki konstrukcji z wytrzymałej na działanie silnego wiatru siatki Mesh wyróżniającej się bardzo mocnym splotem. Siatka Mesh prezentuje się niezwykle spektakularnie i sprawdza doskonale zarówno w bardzo dużych, jak i średnich formatach. Jest to niezawodne, a zarazem trwałe rozwiązanie. 

Dlaczego warto zainwestować w banery reklamowe?

Banery reklamowe to szansa na skuteczną promocję produktów oraz usług. Inwestując te formę reklamy drukarnia-wojewoda.pl będziesz w pełni zadowolony z efektu. Producenci z tej firmy zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły, wykorzystując materiały najwyższej klasy.  Stawiają na błyskawiczną realizację i fachową obsługę klienta.

Jeśli zależy Ci na wytrzymałych banerach reklamowych, które przekonają konsumentów do zakupu produktów lub skorzystania z oferowanych usług warto rozważyć zainwestowanie w tę formę reklamy.

Artykuł partnera

Redakcja

structum.com.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również